Złoto i srebro dla zawodniczek z JKKT

23 i 24 kwietnia rozgrywane były III Ogólnopolskie Regaty o Puchar Mariny Tarnobrzeg w klasach Optimist A i B oraz Laser 4.7. Regaty zaliczane były do Pucharu Polski klasy Optimist. 
 
Startowało 45 zawodników z trzech województw: małopolskiego, świętokrzyskiego oraz podkarpackiego. "Dzięki" kapryśnej pogodzie przez dwa dni regat udało się rozegrać tylko 4 wyścigi w klasie Laser 4.7 oraz 3 wyścigi w klasie Optimist z zaplanowanych 7. 
 
Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Jacht Klubu Kotwica Tarnobrzeg, którzy zgarnęli prawie całe podium w klasie Optimist. Najlepszą zawodniczką regat okazała się Lilly May Niezabitowska JKKT wygrywając klasyfikację ogólną oraz klasyfikację wśród dziewcząt - BRAWO!!!. Drugie miejsce i srebrny medal wywalczyła Aleksandra Mac również z Jacht Klubu Kotwica Tarnobrzeg. Najgorsze dla zawodnika  4 miejsce zajęła Aleksandra Bobula z JKKT. Nie dużo brakło aby całe podium było dla Kotwicy! Po raz kolejny nasi zawodnicy pokazują wysoką formę i tak trzymać do końca sezonu. W klasie Laser 4.7, drugie miejsce zajął Filip Miłto z Jacht Klubu Kotwica Tarnobrzeg. 
 
Zawodnicy na co dzień trenują w Jacht Klubie Kotwica Tarnobrzeg natomiast uczą się w Sportowej Szkole Podstawowej nr 3 w Tarnobrzegu. Najlepiej smakuje zwycięstwo Lilly, ale powoli do najlepszych zaczynają dochodzić najmłodsze uczennice z klas pływacko - żeglarskich  II i III SP nr 3, szkolenie zaczyna przynosić wymierne efekty. Gratulacje dla wszystkich naszych zawodników za walkę i wytrzymałość albowiem niedziela była naprawdę zimna. 
 
Pozostałe miejsca zawodników JKKT:
13-miejsce Malarz Barbara
14-miejsce Wiktor Ciołkowski
15 - miejsce Alicja Kolasa
16 - miejsce Zosia Michałeczko
22 - miejsce Kinga Rękas
23 - miejsce Blanka Bobula
24 - miejsce Lewakowska Liwia
25 - miejsce Pola Wojtaszek
26 - miejsce Hanna Michałeczko
27- miejsce Michał Mac
W klasie Laser 4.7:
11 miejsce Maja Domańska
12 miejsce Jędrzej Kurzępa
 
info - Trener: Janusz Bobula