Web Content Accessibility Guidelines
Kontrast
Kursor
Czcionka
Obrazy
Odnośniki

Od 23 lipca wjazd nad jezioro będzie PŁATNY

Uwaga plażowicze! Od jutra, tj. 23 lipca br. rusza pobór opłat za wjazd nad Jezioro Tarnobrzeskie. Opłata będzie wynosiła 10,00 zł i będzie można ją uiścić w jednym z 10 biletomatów usytuowanych wzdłuż ulicy Plażowej i Żeglarskiej. Płatności w urządzeniach do poboru opłat będzie można dokonywać gotówką, kartą płatniczą lub BLIKIEM. Opłaty będzie można także wnosić korzystając jedynie z telefonu, poprzez jedną z 4 aplikacji: MobiParking, Pango, mPay lub ePark.

Opłata za wjazd obowiązywać będzie zmotoryzowanych użytkowników terenów nad jeziorem we wszystkie dni tygodnia, w godzinach od 8.00 do 18.00. Jeszcze dziś przy wjeździe nad jezioro, a także przy ulicach Plażowej i Żeglarskiej zamontowane zostaną tablice informujące o opłacie. Od jutra przeprowadzona zostanie także akcja informacyjna, w ramach której kierowcy otrzymają ulotki informujące o opłacie i sposobie jej dokonywania.

Kontrole opłat będą prowadzone przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej, a osoby które jej nie dokonają będą dodatkowo narażone na koszty związane z egzekucją opłaty wjazdowej.