Web Content Accessibility Guidelines
Kontrast
Kursor
Czcionka
Obrazy
Odnośniki

Sezon nad Jeziorem Tarnobrzeskim dobiega końca. Które atrakcje wciąż pozostają czynne?

Kończy się powoli sezon letni nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Formalnie potrwa on do końca września, jednak niektóre obiekty już zakończyły działalność. Inne uzależniają ją od panującej aury, a jeszcze inne pozostaną czynne także poza sezonem. Sprawdziliśmy z których atrakcji wciąż można korzystać, a na które trzeba będzie poczekać do następnego lata.

Wraz z odejściem sierpnia swoją działalność zakończył WaterFun – Wodny Park Rozrywki. W ciągu tygodnia nieczynna jest restauracja Sezonowa. Z jej oferty można korzystać w weekendy, o ile będzie ładna pogoda. Podobnie sprawa się ma z wypożyczalnią sprzętu wodnego Na Fali – Tarnobrzeg. Aby z niego skorzystać, trzeba jednak wcześniej umówić się telefonicznie. W najbliższy weekend, 9-10 września, na ostatnią imprezę tego lata zaprasza Wakacyjna Przystań. Oczywiście pod warunkiem, że aura pozwoli na zabawę pod gołym niebem.

Na pewno ucieszą się fani wyrobów sprzedawanych przez Sandomierską Manufakturę Lodów. Według naszych informacji wszystkie jej punkty będą działać do końca miesiąca w godzinach od 12 do 18. Jeśli ktoś wybiera się do lokalu Orbita Pub&Bar, to mamy dobre wieści – nadal jest otwarty. Wciąż w swoje progi zapraszają Bar u Piotra on tour (w weekendy i na tygodniu w ciepłe dni), Irish Pub (tylko w weekendy) oraz Kameleon – Dom nad Jeziorem. Cały rok można odwiedzać Marinę oraz Wake Park Tarnobrzeg.

Zamknięte natomiast został sklep sportowy 4F.