Darmowy abonament na wjazd na teren Jeziora Tarnobrzeskiego w sezonie 2026 przeznaczony jest dla osób niepełnosprawnych, które:
posiadają ważną kartę parkingową,
zgłosiły pojazd do zwolnienia za wjazd na tereny nad Jeziorem Tarnobrzeskim.
Aby uzyskać abonament należy wypełnić wniosek na stronie abonament.mosir.tarnobrzeg.pl pamiętając by załączyć do wniosku zdjęcie lub skan DWÓCH stron ważnej karty parkingowej.
Wnioski "papierowe" od 4 maja będzie można pobrać m.in. w kasie pływalni i od tego dnia będzie możliwe ich składanie w siedzibie MOSiR (Al. Niepodległości 2) w pokoju nr 101.